Nowy Targ

Apartament No 7Apartament No7 to miejsce, w którym dzieje się magia. To duma i serce Iconic Properties Group. Dupoziomowy apartament z elementami spa zachwyci najbardziej wyrafinowanych koneserów hotelarstwa i wyjątkowych miejsc. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie sprzęty elektryczne i przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków. Specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości kawy oraz herbaty zaspokoją podniebienia smakoszy gorących napojów. Salon wykończony w nieszablonowy sposób zachęca do rozgoszczenia się na dłużej. Niezaprzeczalnie gwiazdą salonu jest szklana podłoga, przez którą można zajrzeć do sypialni mieszczącej się poniżej. Telewizor jest wyposażony we wszystkie platformy zapewniające rozrywkę. Oświetlenie jest zaprojektowane w przemyślany sposób, który pozwala spędzać czas w niezwykle klimatycznym otoczeniu, którego zwieńczeniem jest płomień tańczący w elektrycznym kominku.

Sypialnia zachwyca swoim klimatem. Eleganckie łoże z romantyczną tapetą za wezgłowiem zaprasza swoim wyglądem. Za szklanymi drzwiami znajduje się łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem. Szalenie wysoka jakość materiałów i dekoracji sprawia, że można poczuć się jak w sercu lasu deszczowego.

Kolejnym pomieszczeniem jest grota solna. Jedna ze ścian wyłożona jest bryłami soli, które pomagają zrelaksować się po seansie w saunie, kolejne ściany ozdobione są ręcznie malowanymi lasami inspirowanymi gorczańską florą. Odpoczywając tu na leżaku można dosłownie usłyszeć szum górskiego wodospadu. Minibar umieszczony w grocie zaspokoi gusta wszystkich gości. Z tego uroczego wnętrza można przejść do drugiej łazienki, w której znajduje się wspomniana sauna. Luksusowe wykończenie, jakość oraz przemyślane oświetlenie pozwalają na niezapomniany wypoczynek.

„Z miłości do pięknych wnętrz” – Każdy kto odwiedzi Apartament No7 uzna te słowa za niepodważalne. Jest to miejsce na mapie hotelarstwa, które spełnia najwyższe standardy światowe. Jakość, luksus oraz piękno, połączone ze sterylną czystością i technologią – sprawiają, że Goście zapamiętają czas spędzony w No7 na długi czas.

Trwa ładowanie strony...